Bądź na bieżąco!


Zapisz się do newslettera i otrzymuj od nas informacje na temat najciekawszych projektów w j-labs, do których poszukujemy inżynierów - być może właśnie Ciebie :)

ZERO SPAMU - cenimy sobie rzetelne i merytoryczne wiadomości. Możesz spodziewać się od nas do dwóch e-maili miesięcznie - wyłącznie dotyczących ofert pracy w j-labs i tematów z nimi związanych.

Cześć, poznaj nas bliżej :)

j-labs

Jesteśmy ponad 500-osobową firmą IT
założoną przez inżynierów, z myślą o inżynierach. Od samego początku kierujemy się niezmiennymi wartościami: technologia, rzetelność i merytoryka – aż do dziś, kiedy staliśmy się jedną z najbardziej przyjaznych i cenionych firm IT na rynku.

  Robimy dobre IT
  Stawiamy na projekty wysokiej jakości. Realizujemy projekty dla ponad 60 klientów, w sektorach kluczowych, jak bankowość, lotnictwo, telco, a także niszowych jak, machine learning, woodwork czy IoT. Średnie doświadczenie naszych inżynierów to ponad 8 lat.

   Budujemy długoterminowe relacje
   oparte o zaufanie, niezawodność i rzetelność. Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

    Mamy sprawny i rzetelny proces rekrutacji
    Zespół tworzą osoby dobrze przygotowane, z indywidualnym podejściem do kandydata. Otrzymujesz od nas wsparcie na każdym etapie rekrutacji.

     Napędzają nas ludzie z pasją!
     Dlatego tworzymy dla nich przestrzeń do wymiany wiedzy, doświadczeń i kompetencji. Stąd pomysł na wydarzenia merytoryczne: Talk4Devs, tech blog, meetupy i wiele innych inicjatyw knowledge-sharing'owych

      .